Eventy – Imprezy organizowane lub z udziałem Blackz.pl

BlackZone - Motor ShowHall of FameRetro Motor Show

BlackZone – Motor Show

Jedną z ważniejszych imprez, którą wspieramy od kilku lat są targi motoryzacyjne Motor Show, które odbywają się co roku na Międzynarodowych Targach Poznańskich na przełomie marca i kwietnia.

BlackZone - MotoR Show
BlackZone - MotoR Show
BlackZone - MotoR Show

Są to największe targi w Polsce i jedne z największych w Europie. Ponad 10 pawilonów wypełnionych po brzegi wystawcami, 100 tysięcy odwiedzających rocznie i liczba ta z roku na rok rośnie. W licznych pawilonach, oprócz wystawców z branży można spotkać setki nowych aut oraz liczne premiery. Atrakcjom tym towarzyszą również efektowne pokazy oraz warsztaty edukacyjne.

Nasze wsparcie organizatorzy targów otrzymują dzięki jedynej takiej na całym terenie targów, strefie aut po licznych modyfikacjach wizualnych, mechanicznych a także tych z potężnymi systemami audio. Nasza strefa to Blackzone czyli strefa wyselekcjonowanych najlepszych projektów w regionie a także nawet w Polsce. Będąc na Motor Show nie jesteś w stanie ominąć Naszej strefy, po prostu się nie da.

W ten sposób chcemy pokazać wszystkim zwiedzającym, w jaki sposób można przerobić swój pojazd by był bardziej atrakcyjny i cieszył oko innych. By uatrakcyjnić wystawę podczas trwania imprezy odbywają się pomiary decybeli w autach, gdzie każdy może sprawdzić swój sprzęt.
Szukajcie Nas na magazynach MTP.

Hall of Fame

Wydarzenie, które odbywa się pod koniec września w największym centrum rozrywkowym w regionie czyli Poznań – Kinepolis. Początki imprezy sięgają roku 2013. Miejscem imprezy było wtedy centrum handlowe Auchan Swadzim.

Znakomity klimat Hali Sław, oprawa wystawy, sprawiają, że chętnych na znalezienie się w tym gronie jest zawsze sporo. Tylko najlepsze projekty sprawiają iż ludzie spóźniają się zawsze na wybrany film kinowy.

Hall of Fame to podsumowanie sezonu motoryzacyjnego w Poznaniu.

Retro Motor Show

Retro Motor Show

Kolejną imprezą spod szyldu Motor Show są targi pojazdów zabytkowych czyli Retro Motor Show. Impreza skierowana głównie dla prawdziwych pasjonatów, hobbystów, ludzi z prawdziwą pasją do czterech kółek i nie tylko. Pierwsza edycja odbyła się w roku 2016 i już teraz należy zaliczyć ją jako wielki początek nowej serii imprez w Poznaniu. Strefa Blackz którą organizujemy pokazuje idealnie jak wiekowe pojazdy mogą być w efektowny sposób zmodyfikowane by zachować po części oryginalność a z drugiej strony wstrzymywać oddech zwiedzających swoimi przeróbkami. Pojazdy na wystawie nie mogą przekraczać roku produkcji 1992 oraz nie być w stanie oryginalnym. Retro Motor Show to impreza kończąca sezon motoryzacyjny w Polsce.